Poznaj lepiej

 H40 BEZ LIMITÓW

OBEJRZYJ WSZYSTKIE FILMY

GEOSPOIWO

KLEJ ŻELOWY

STRUKTURALNY

ELASTYCZNY

WIELOFUNKCYJNY

H40 BEZ LIMITÓW: INNOWACJA BEZ LIMITÓW

W laboratoriach badawczych GreenLab Kerakoll powstaje H40 Bez Limitów, nowa generacja żelowego kleju strukturalnego, elastycznego, wielofunkcyjnego na bazie wyjątkowego Geospoiwa Kerakoll, który na zawsze zmienia układanie okładzin ceramicznych i kamieni naturalnych.

Wyrazem prymatu Kerakoll w dziedzinie badań, jest stworzenie ekokompatybilnego geospoiwa o zredukowanej emisji dwutlenku węgla, większej odporności na czynniki chemiczne oraz lepszych parametrach technicznych, nawet w ekstremalnych warunkach.

Najbardziej rewolucyjnym aspektem geospoiwa Kerakoll jest jego mineralna struktura o podwyższonej stabilności wymiarowej, która sprawia, że H40 Bez Limitów, jest pierwszym klejem żelowym, który klei poprzez geosyntezę mikrokrystaliczną i gwarantuje ciągłość monolityczną systemu klejenia oraz doskonałą przyczepność strukturalną pozbawioną ograniczeń.

H40 BEZ LIMITÓW: OBRABIALNY JAK ŻEL, PEWNY JAK H40

Wyzwanie, któremu sprostali naukowcy Kerakoll, nosi nazwę kleju żelowego.

Innowacja technologiczna, która łącząc płynność pod pacą z tiksotropią, umożliwiającą utrzymanie ciężaru płytki i zapewniając jednocześnie całkowite pokrycie spodu płyty ceramicznej, daje większą pewność przy układaniu.

 

Dzięki swej doskonałej reologii ŻELU, H40 Bez Limitów jest pierwszym klejem żelowym, który przekracza ograniczenia techniczne i użytkowe tradycyjnych klejów C2 na bazie cementu i dodatków chemicznych.

H40 BEZ LIMITÓW: NIEZAWODNA PRZYCZEPNOŚĆ STRUKTURALNA

Celem badaczy z Kerakoll było osiągnięcie przyczepności typu strukturalnego, zdolnej do rozłożenia naprężeń, przeniesienia sił, pochłonięcia obciążeń dynamicznych i przekształcenia kleju ze słabego ogniwa w mocny element systemu klejenia.

 

Powstaje H40 Bez Limitów, pierwszy klej żelowy, który gwarantuje przyczepność strukturalną, umożliwiającą klejowi klasy C2, osiągnięcie nowych celów użytkowych.

H40 BEZ LIMITÓW: CAŁA UŻYTECZNA ELASTYCZNOŚĆ

Dzięki technologii FLEX, badacze Kerakoll pokonali kolejny etap w projektowaniu, poza który niewielu wychodzi i sprostali wyzwaniu określając nowe, bardziej zaawansowane standardy użytkowe.

 

Innowacja technologiczna FLEX nadaje nowemu klejowi żelowemu H40 Bez Limitów nieporównywalne właściwości: doskonałą równowagę między wyższą adhezją i zdolnością pochłaniania odkształceń podłoża i okładzin, wspaniałą urabialność oraz parametry ekokompatybilne.

 

H40 Bez Limitów, klej doskonały.

H40 BEZ LIMITÓW: JEDYNY TAKI, KLEI NIEMOŻLIWE

Dzięki wyjątkowym właściwościom H40 Bez Limitów, można bezpiecznie układać wszystkie rodzaje okładzin,

w każdym formacie i o każdej grubości, na wszystkich rodzajach podłoży i w każdym zastosowaniu.

 

Poprzez proste czynności przygotowawcze, H40 Bez Limitów osiąga doskonałą przyczepność strukturalną

i zapewnia dłuższą trwałość systemu klejenia.

 

H40 Bez Limitów jest rozwiązaniem Kerakoll, które ma polepszyć pracę płytkarzy i techników.

OGLĄDAJ H40 BEZ LIMITÓW NA KERAKOLL CHANNEL

Polityka Prywatności

Noty Prawne

Kontakt

 2008 - Kerakoll - VAT 01174510360 - All Rights Reserved